Busy do Holandii z Olsztyna - bractworejowe.pl

Przem-Trans

Firma Przem Trans specjalizuje się w transporcie osobowym na trasie pomiędzy Polską a Europą Zachodnią. Busy startują z województwa warmińsko-mazurskiego i jadą do Niemiec, Holandii oraz Belgii. W związku z tym, że busy startują z Olsztyna oferta jest znana pod hasłem busy do Holandii z Olsztyna. Warto jednak wiedzieć, że pasażerami nie są włącznie mieszkańcy Olsztyna. Trasa jest tak zaplanowana, żeby kierowca mógł zabrać pasażerów na terenie województwa kujawsko pomorskiego (między innymi z Torunia i Inowrocławia) oraz z województwa wielkopolskiego (między innymi z Gniezna i Poznania).


Firma na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo podróżnych. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które są dostosowane do dalekich podróży. Za każdym razem pojazd jest prowadzony przez doświadczonego kierowcę.


Kolejną zaletą jest szybki czas przejazdu, który wynosi około 14h-17h w zależności od docelowego miejsca podróży. Warto podkreślić, że transport odbywa się w systemie door-to-door dzięki czemu można szybko dostać się bezpośrednio pod wskazany adres bez dodatkowego korzystania z taksówki lub innego środka transportu.


Jednym busem może jechać do 8 osób. Transport odbywa się w komfortowych warunkach. Każdy pasażer ma sporo miejsca, busy są wyposażone w klimatyzację oraz wygodne fotele. Do tego wyraźną przewagę w stosunku do transportu lotniczego jest możliwość zabrania dużej torby bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.


Przem-Trans
ul. Kościuszki 7-8/4
11-440 Reszel
Tel: 505920325
www: http://przem-trans.pl/